Zwart-wit portret van een man die gedeeltelijk in de schaduw staat, met zonlicht dat door hoge ramen naar binnen valt en een geometrisch licht- en schaduwpatroon op de muur creëert. De sfeer is introspectief en dramatisch.

Snorri Hallgrimsson

Neoklassiek uit het noorden – IJslandse Snorri Hallgrímsson brengt filmische sferen
  • vr 14 nov 25
    20:30
    de Doelen
    Eduard Flipse Zaal (zitplaatsen met vrije stoelkeuze)
  • Ticketprijs exclusief €3 of €1,5 servicekosten per ticket. Lees hier meer over de servicekosten. 

De IJslandse componist, multi-instrumentalist en producer Snorri Hallgrímsson maakt muziek die je meeneemt – dromerig, gelaagd en emotioneel. In zijn unieke stijl versmelten neoklassieke klanken met elektronische invloeden en filmische sferen.

Voordat hij tekende bij het gerenommeerde label Deutsche Grammophon, werkte Snorri samen met landgenoot Ólafur Arnalds aan projecten als Island Songs en de bekroonde BBC-serie Broadchurch. Inmiddels maakt hij ook naam met zijn eigen filmcomposities, waaronder de Netflix-hit Jaula / The Chalk Line (2022), het bekroonde Innocence en het recente Words of War, geproduceerd door Sean Penn.

Snorri’s muziek raakt zonder dramatisch te worden. Intieme pianomelodieën, sfeervolle strijkers en subtiele elektronica vormen samen dromerige landschappen waarin altijd een sprankje hoop klinkt.

 

 

Voor fans van: Ólafur Arnalds, Max Richter, Nils Frahm, Hania Rani, Sigur Rós, Jóhann Jóhannsson, Dustin O’Halloran, Balmorhea

wachtlijst

wensenlijst

Toegevoegd:

naar wensenlijst