de Doelen zoekt een dutymanager

de Doelen is al meer dan een halve eeuw concertgebouw, poppodium, festivalhart, congresgebouw en feestlocatie.

Midden in het centrum van Rotterdam, op een steenworp afstand van centraal station, het Oude Westen en de Lijnbaan staat concert- en congresgebouw de Doelen, één van de meest iconische gebouwen van de stad. Met 2.200 zitplaatsen in de Grote zaal is de Doelen één van de grootste concertzalen in Nederland en ontvangen wij jaarlijks 330.000 bezoekers.

Hier vinden de meest bijzondere concerten, events, bijeenkomsten en congressen plaats. Een multicultureel, multifunctioneel, cultuurhuis en creatieve studio of huiskamer waar muziek en maatschappij samenkomen.

de Doelen is een levendig, vernieuwend, internationaal podium voor muziek, cultuur en ontmoeting waarin talent zich ontwikkelt en bijdraagt aan de verbondenheid van Rotterdam. We willen lokaal geworteld zijn, met internationale allure. Voor alle bezoekers in een open en toegankelijk gebouw waar altijd wat te doen is.

de Doelen is voor de afdeling Hospitality, team Duty Management op zoek naar een

dutymanager


Als Dutymanager ben je tijdens de openstelling van het gebouw eindverantwoordelijk voor de gastvrijheids-, veiligheid- en kwaliteitsbeleving van onze bezoekers. Je bent niet alleen het eerste aanspreekpunt voor bezoekers, opdrachtgevers en artiesten, maar ook de drijvende kracht achter een vlekkeloze ervaring in ons gebouw. Met jouw leiderschapskwaliteiten geef je op de dag/avond van het evenement functioneel leiding aan het team Front of House en Services, waarbij je ervoor zorgt dat zij hun taken met precisie uitvoeren.

Jouw aandacht voor detail strekt zich uit tot elk aspect van onze gastvrijheids- en kwaliteitsstandaarden. Van de ontvangst van gasten tot de uitstraling van het gebouw en het welzijn van onze bezoekers, je zorgt ervoor dat alles perfect geregeld is. Als Dutymanager bij de Doelen verwelkom je onze gasten met warmte en professionaliteit, waarmee je de toon zet voor hun bezoek.

 Taken en verantwoordelijkheden

  • Treedt op als primair gastheer/gastvrouw.
  • Geeft functioneel leiding tijdens openstelling van het gebouw aan medewerkers van Front of House en Services.
  • Bewaakt, controleert en stuurt op kwaliteitsstandaarden van schoonmaak en inrichting.
  • Stuurt op uitmuntende gastvrijheidsbeleving, waaronder ontvangst, gastenstromen, uitstraling van gebouw en medewerkers.
  • Houdt toezicht op en borgt naleving van veiligheidsnormen, inclusief het ontruimingsplan.
    Signaleert knelpunten en doet voorstellen ter verbetering.
  • Coördineert met floormanagers, stagemanagers en andere betrokken teams voor een vlekkeloze operatie.
  • Geeft leiding aan de bedrijfshulpverlening bij calamiteiten.
  • Is aanspreekpunt voor politie, brandweer, GGD en ziekenhuizen bij calamiteiten.
  • Heeft een actieve rol in het BHV-apparaat van De Doelen in de vorm van Ploegleider en/of (Hoofd) BHV-er.
  • Alle verdere voorkomende werkzaamheden.

Wij zoeken

Een gedreven leider met bewezen ervaring in een leidinggevende rol, bij voorkeur in de hospitality of bij een evenementenorganisatie. Je bent flexibel en hebt geen moeite met onregelmatige werktijden, waaronder avonden, weekenden en feestdagen. Gastvrijheid zit in jouw bloed en je weet hoe je een blijvende positieve indruk achterlaat bij alle betrokkenen. Daarnaast heb je een grondig begrip van alle relevante wettelijke voorschriften met betrekking tot veiligheid, bedrijfshulpverlening en hygiëne.

Wat neem je mee?

  • Minimaal HBO+ werk- en denkniveau.
  • Brede werkervaring binnen de gastvrijheidsindustrie.
  • Ervaring in een soortgelijke rol.
  • In bezit van (of bereid te behalen) van de bij de functie horende horeca certificaten (waaronder tenminste Sociale Hygiëne en BHV).
  • Beheersing van de Nederlandse en Engelse taal.
  • Aantoonbare leiderschapskwaliteiten passend bij een open en inclusieve bedrijfscultuur.

    Jij herkent jezelf op z'n minst in de volgende 5 kerncompetenties:
    - flexibiliteit
    - samenwerking
    - zelfontwikkeling
    - gastgerichteid
    - initiatief

Waarom werken bij de Doelen?
Bij de Doelen bieden we je een veelzijdige en dynamische werkomgeving waar geen dag hetzelfde is. Je krijgt de kans om een cruciale rol te spelen in het creëren van unieke ervaringen voor onze gasten en samen te werken binnen een gedreven team. Wij bieden een marktconform salaris met aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, zoals gratis toegang tot evenementen waarbij je tegen gereduceerd tarief ook je vrienden kan meenemen. Je werkt flexibele uren voor 36 uur per week binnen een werkomgeving waar continu iets gebeurt. Salariëring geschiedt conform de CAO voor Nederlandse Podia, schaal 6.

Solliciteer nu!
Wil jij deel uitmaken van ons team en jouw passie voor hospitality inzetten om van elk evenement een succes te maken? Solliciteer dan nu!

Stuur je motivatie en CV naar vacature@dedoelen.nl en uiteraard mag je ook altijd even bellen of appen met Sophie Zurhaar (HR adviseur) via 06 266 27 999. Wij kijken uit naar je reactie!

De Doelen streeft ernaar een inclusieve organisatie te zijn, een afspiegeling van de stad Rotterdam en hoopt daarom op reacties vanuit verschillende achtergronden, genders en leeftijdscategorieën.

wachtlijst