De Doelen logo - naar startpagina
  • AGENDA
  • ABONNEMENTEN
  • BESTELINFORMATIE
  • BEZOEKERSINFORMATIE
  • NIEUWS
  • DE DOELEN
    • OVER DE DOELEN
    • GROTE ZAAL 2009
    • SPONSORING
    • SCHUTTERS
    • ORGANISATIE
    • VACATURES
    • LINKS
  • DE DOELEN & DUURZAAMHEID
  • CONTACT
  • NAAR CONGRESGEBOUW
winkel
VIND
uitgebreid zoeken

Kalender

>
<
madiwodovrzazo
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829 
Toon alle concerten in februari 2012

aanmelden nieuwsbrief
Openingstijden Kassa de Doelen

volg ons

facebook youtube twitter spotify hyves


SPONSORING

Concert- en congresgebouw de Doelen: internationale allure, dynamisch en toegankelijk. Hoofdpodium voor het Rotterdamse muziekleven. Met zijn unieke uitstraling en uitstekende reputatie de ideale locatie om samen te komen. Ruim 1200 evenementen en 700.000 bezoekers per jaar zorgen voor het grote succes van de Doelen. Dat heeft alles te maken met de voortreffelijke ruimten van het gebouw, het zeer gevarieerde aanbod van de eigen programmering en de fenomenale akoestiek van de Grote Zaal en de andere zalen. Van klassiek tot jazz, van pop tot wereldmuziek - elk genre komt in de Doelen volledig tot zijn recht.

Van april tot en met begin september 2009 werd de Grote Zaal van de Doelen, de grootste symfonische concertzaal van Nederland, compleet vernieuwd. Alle voorgenomen ingrepen waren er op gericht dat de Doelen ook in de 21e eeuw zijn positie zal behouden als een van de belangrijkste cultuurdragers van Nederland. Het gerenoveerde gebouw vormt een unieke ambiance om de band met uw relaties te versterken, nieuwe contacten te leggen en uw organisatie onderscheidend te profileren.


 Concert- en congresgebouw de Doelen biedt bedrijven de volgende sponsormogelijkheden:

  • Sponsor van het gebouw. Uw bedrijf krijgt naamskoppeling aan een van de prachtige ruimten in de Doelen of hospitality loges in de Grote Zaal.
  • Sponsor van de eigen programmering. Uw bedrijf is sponsor van een eigen productie van de Doelen. Dit kan zowel een specifiek concert zijn als een gehele concertserie.
 Bij beide opties biedt de Doelen u onder andere de volgende voordelen:
  • Toegang tot bepaalde doelgroepen en/of netwerken;
  • Het bijwonen van exclusieve voorstellingen en/of hospitality arrangementen met uw relaties;
  • Activiteiten op maat, zoals ontvangsten, diners en bijeenkomsten in de Doelen;
  • Bedrijfslogo en -informatie in de Doelenmedia;
  • Locatieverhuur tegen gereduceerd tarief.
Verschillende bedrijven gingen u voor.



Sponsors Grote Zaal

Havenbedrijf Rotterdam N.V.
ARCADIS Nederland
Ernst & Young Accountants LLP
Van Gansewinkel
Indofin Group
Dura Vermeer Groep N.V.
Rabobank
              

      

            
                                         




Sponsors eigen programmering

KinderKerstproductie
Mede mogelijk gemaakt door


Programmasponsors van de Doelen



Händels Ariodante met Joyce DiDonato, woensdag 7 maart 2011, Grote Zaal 19.30 uur


 


Contactinformatie

Voelt u zich betrokken bij de Rotterdamse cultuur? U kunt nu uw betrokkenheid tonen en tegelijkertijd delen in de bijzondere uitstraling van de Doelen op een manier die bij u past. Wij verwelkomen u graag als sponsor.

Voor meer informatie over het tot stand brengen van een partnership kunt u contact opnemen met onze afdeling Fondsenwerving en Sponsoring. Contactpersonen zijn Irma van Lierop (hoofd) en Linda de Regt. Dit kan telefonisch via +31 (0)10 2177 907 of door een mail te sturen.